Тренерка ZEUS Tuta Urban Nero

1.980,00 ден. 2.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515781

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Urban - името на моделот го симболизира неговиот „урбан“ стил.

Машката тренерка ZEUS Tuta Urban е изработена од тенок и дишечки полиестерски  материјал, кој е многу пријатен на допир. Неговата стандардна боја и крој го прават погоден за секојдневна употреба.


Карактеристики:

Десно сечење
Џебови на  дуксер и панталони;
Извезени логоа на ZEUS на панталони и дуксер;
Сошиени текстилни ленти со натписи ZEUS на ракавите до лактите;
Ластици на глуждовите (без патенти);
Еластична лента со колкови;

Изберете ја машката тренерка ZEUS Tuta Urban, бидејќи секојдневната удобност е приоритет!

Повеќе модели на црвени тренерки погледнете овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515781
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна

Препорачани производи