26%

Тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio Nero/Granata

1.980,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516208

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio е стилска и многу удобна понудена на спортскиот бренд.

Машката тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio е изработена од 100% полиестерски материјали кои обезбедуваат максимална удобност, лесна за одржување  на нивниот добар изглед дури и по повеќекратна употреба.


Карактеристики:

Везен натпис-ZEUS  на десната страна на градите, под вратната јака и на десната нога;
2 бр. странични џебови на горниот и долниот дел ;
Скриено прицврстување на патент;
Ластик со врски за прицврстување на долниот дел;
Висока, стилска јака;
Еластични манжетни на зглобовите и глуждовите;
Патенти на задниот дел на нозете;

Машки тренерки ZEUS Tuta Relax Vesuvio - облека за успех.

Најдете повеќе полиестерски тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516208
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бордо, Цр͟н͟а; Бордо