Тренерка ZEUS Tuta Relax Ulysse Nero/Arancio Fluo

2.110,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518443

Опис

Сите машки тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
518443
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар