Тренерка ZEUS Tuta Training Ulysse Nero/Arancio Fluo

2.170,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507763

Опис

Машката  тренерка  ZEUS Tuta Ulysse целосно ќе го промени вашето разбирање за „комфортни тренерки“.

Машката тренерка ZEUS Tuta Ulysse е изработена од многу мек и пријатен полиестер материјал на допир, а внатрешната страна има ултра тенок и мек слој надоло. Патент по целата должина на горниот дел и ги има достапните принтови на ракавите и ногавиците на логото на италијанскиот бренд.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. странични џебови со патенти на горнио дел;
2 бр. странични џебови со патенти на долнио дел;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;
Исечете: Стандардно;

Најдобриот избор што можете да го направите - машка тренерка ZEUS Tuta Ulysse.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
507763
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар