Тренерка ZEUS Tuta Vesuvio Winter Nero/Granata

2.850,00 ден. 3.680,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516207

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Vesuvio Winter е дизајнирана да донесе удобност и топлина, дури и во најстудените зимски и есенски денови.

Машката тренерка ZEUS Tuta Vesuvio Winter е изработена од 70% памук и 30% полиестер. Оваа комбинација во содржината на материјалите му дава на моделот мекост, издржливост и обезбедува неспоредлива удобност.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на горниот и долниот дел ;
2 броjа џебови на дуксерот;
2 броjа  џебови на долнио  дел ;
Тесни ногарки, со ластици и патенти одзади;
Материјал - 70% памук; 30% полиестер;
Директно сечење;

Ќе уживате во удобноста со зимските машки тренерки ZEUS Tuta Vesuvio.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516207
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Бордо, Цр͟н͟а; Бордо