Тренерка ZEUS Tuta Zero Blu

4.960,00 ден. 7.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518060

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Zero е доказ дека италијанскиот бренд се придржува до високиот квалитет.

Машката тренерка ZEUS Tuta Zero е изработена од 94% полиестер и 6% еластин, што ја прави исклучително удобен модел. Се одликува со својата стилска комбинација на бои и присуството на хауба што може да се отстрани.
Карактеристики:

ЗЕУС лого на горниот и долниот дел од оделото;
2 ЕЕЗ. скриен џеб со патент со патенти;
2 ЕЕЗ. скриен џеб од панталони со патент;
Скриен заден џеб со патент;
Аспиратор со патент - може да се отстрани;
Тесни нозе, со ластици;
Материјал - 94% полиестер; 6% еластин;
Директно сечење;
Достапно до 2025 година.

Со машката тренерка ZEUS Tuta Zero тешко дека ќе останете незабележани.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

ТИМ WWW.SPORTRESPECT.COM

Детали

SKU
518060
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Темносин

Препорачани производи