42%

Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Icon Sao Paolo Bianco/Nero

1.890,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518058

Детали

SKU
518058
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Цр͟н͟о; Црвено