33%

Чорапи GIVOVA Calza Raimir 0043

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520337

Детали

SKU
520337
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Ликра; Памук
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Сиво

Препорачани производи