33%

Чорапи GIVOVA Calza Sport 0004

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504978

Детали

SKU
504978
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Ликра; Памук
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Темносин

Препорачани производи