Чорапи GIVOVA Calza Sport 0003

MKD 590,00 (Намалување од 33%)
MKD 390,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504977-SENIOR
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Чорапи
Материјал: Ликра; Памук
Спорт: Футбол
БОJА: Бело