Штуцни ZEUS Calza Energy Bianco

MKD 350,00 (Намалување од 17%)
MKD 290,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 507173
Пол: Деца-момчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Чорапи
Материјал: Еластан; Памук; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бело