Штуцни ZEUS Calza Energy Granata

MKD 350,00 (Намалување од 17%)
MKD 290,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 507181
Пол: Деца-момчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Чорапи
Материјал: Еластан; Памук; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бордо