Штуцни ZEUS Calza Energy Rosso

MKD 350,00 (Намалување од 17%)
MKD 290,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 517714
Пол: Маже; Жени; момчиња;девојки
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Чорапи
Материјал: Еластан; Памук; Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Црвено