Двостраниот спортски тим GIVOVA Kit Double 0203

MKD 2.430,00 (Намалување од 38%)
MKD 1.490,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 504762
Пол: Деца
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Баскетбол
БОJА: Сино