Машки комплет дрес GIVOVA Kit Relax Easy 1204

MKD 3.290,00 (Намалување од 42%)
MKD 1.890,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505032
Пол: Деца
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело; Црвено; Темно сино