34%

Машки комплет дрес GIVOVA Kit Relax Street 1204

1.390,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505046

Детали

SKU
505046
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено; Темно сино