34%

Машки комплет дрес GIVOVA Kit Relax Street 0304

1.390,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505042

Детали

SKU
505042
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело; Темно сино