Двостраниот спортски тим GIVOVA Kit Double 1003

1.490,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505422

Опис

Двостраниот спортски  тим GIVOVA Kit Double има две лица, што го прави практичен, удобен и префериран.

Двостраниот спортски  тим GIVOVA Kit Double е направен од 100% полиестер, кој го претпочитаат производителите поради квалитетите што ги поседува. Тие се: издржливост дури и при повторен и продолжен третман; зачувување на бои; брзо сушење. Моделот вклучува и мрежест материјал кој дише, кој го минимизира испарувањето и овозможува континуирана циркулација на воздухот околу телото.


Карактеристики на тимот:

Извезен натпис GIVOVA под јаката кај градите и на десната нога.
Ластик и вратоврски на шорцевите за прицврстување.
Деколте во форма на V, растегливо и ребрести.
Ребреста, еластична лента на крајот од горниот дел

Двостран спортски  тим GIVOVA комплет Двоен - леснотија и практичност за одлични резултати.

Видете повеќе машки спортски тимови на GIVOVA  овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505422
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Бело; Цр͟н͟о