23%

Детска маица GIVOVA T-Shirt Poly Band 0003

990,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514582

Детали

SKU
514582
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Бело; Цр͟н͟о