Детски голмански тренерки ZEUS Pant. Lungo Monos Nero

1.590,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506016

Детали

SKU
506016
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна