37%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Panta 100 One 0004

990,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516725

Детали

SKU
516725
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин