37%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Panta 100 One 0010

990,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516726

Детали

SKU
516726
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна