49%

Детски дуксер GIVOVA Felpa King Fullzip 0043

1.440,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515852

Детали

SKU
515852
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Сиво