12%

Детски шорцеви ZEUS Bermuda City Nero

960,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506779

Детали

SKU
506779
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна