37%

Детски шорцеви ZEUS Bermuda Enea Nero

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521567

Детали

SKU
521567
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна