27%

Детски шорцеви ZEUS Pinocchietto Enea 3/4 Pant Nero

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511678

Детали

SKU
511678
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црна