37%

Детски шорцеви ZEUS Bermuda Enea Blu

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521568

Детали

SKU
521568
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин