23%

Детски шорцеви ZEUS Bermuda Vesuvio Nero/Giallo fluo

990,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515630

Детали

SKU
515630
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар