Женска тренерка GIVOVA Tuta Lady 1204

MKD 4.100,00 (Намалување од 44%)
MKD 2.280,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505143
Прицврстување: Патент
Пол: Жени
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Полиестер
БОJА: Црвено; Темно сино