46%

Женска тренерка GIVOVA Tuta Revolution 0402

1.890,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520762

Опис

Женската тренерка GIVOVA Tuta Revolution е наменета за сите оние кои сочувствуваат со стилскиот, спортски изглед.


Женската тренерка GIVOVA Tuta Revolution е изработена од висококвалитетни, тенки полиестерски материјали кои овозможуваат многу пријатно чувство на неговата сопственичка. Се одликува со опсегот на темни бои, кој нуди и светли акценти на рамениците, кои му даваат извонреден и завршен изглед.


Карактеристики:


Везен натпис-GIVOVA на десната нога и на десниот граден кош;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 бр. џебови на долнио дел;
Прицврстување на патент;
Еластични манжетни на зглобовите, глуждовите и на крајот на горниот дел ;
Висока јака;
Метален патент.

Револуција во спортската опрема со женски  тренерки GIVOVA Tuta Revolution.


Најдете повеќе оригинални женски  тренерки овде.

WWW.MKSPORT.EU

* Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во големина помала од стандардната за вас во женските колекции

Детали

SKU
520762
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син