42%

Машката Блуза GIVOVA Felpa G/Collo 0009

1.150,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517886

Детали

SKU
517886
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Сиво