Машката Блуза GIVOVA Felpa GCollo Band 0043

MKD 4.290,00 (Намалување од 21%)
MKD 3.360,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515326
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Памук
БОJА: Сиво