42%

Машката Блуза GIVOVA Polo Winter 0002

1.150,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505021

Детали

SKU
505021
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Блузи
Материјал
Памук
БОJА
Сино