Машка блуза за трчање GIVOVA Running Long Shirt 0004

1.980,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504774

Детали

SKU
504774
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Бело; Темно сино