28%

Машка блуза за трчање GIVOVA Running Long Shirt 0010

1.980,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504775

Детали

SKU
504775
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Бело; Цр͟н͟о