Машка блуза за трчање GIVOVA Running Long Shirt 1910

MKD 2.780,00 (Намалување од 28%)
MKD 1.980,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 516764
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане
БОJА: Цр͟н͟а; Жолт електричар