19%

Машка маица ZEUS T-Shirt Basic Dark Grey

890,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521571

Опис

Машката маичка ZEUS T-Shirt Basic е еден од основните модели на маици на италијанскиот бренд. Се одликува со својот чист дизајн, што го прави погоден за поставување на различни видови на отпечатоци.

Машката маичка ZEUS T-Shirt Basic е изработена од 100% памук, што гарантира  беспрекорна удобност. Природните материјали, како што е памукот, лесно се пеглаат, ги задржуваат боите долго време и се многу впивачки.


Карактеристики:

ZEUS  лого-отпечаток на десниот ракав;
100% памук - 140/150 гр.
Овално деколте;
Стандардно, директно сечење;

Машка маичка ZEUS T-shirt Basic - обложувајте се на стандардната и едноставна.

Ве очекуваат универзални модели на машки маици во повеќе бои и големини по супер цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
521571
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Графит