Машка маица ZEUS T-Shirt Basic Blu

MKD 1.100,00 (Намалување од 19%)
MKD 890,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 506729
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Темносин