26%

Машка маичка за трчање GIVOVA Running Shirt 1910

1.360,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505434

Опис

Машката маичка за трчање GIVOVA е слична во дизајнот и сече со моделот Running Long Shirt, разликата е во должината на ракавите и недостатокот на патент.

Машката маичка за трчање GIVOVA е изработена од 92% висококвалитетен и дише полиестер и 8% еластин, што ја прави погодна за трчање уште подолги и подолги растојанија.
Карактеристики:

Печат - натпис и лого GIVOVA под јаката.
Рефлексивно лого GIVOVA на задната страна.

Машка маичка за трчање GIVOVA - дозволете спортот да ве плени.

Погледнете ги сите наши модели на оригинални машки маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505434
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Жолт- електричар