Машка маичка за трчање GIVOVA Running Shirt 2810

MKD 1.850,00 (Намалување од 26%)
MKD 1.360,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505433
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане
БОJА: Цр͟н͟а; Портокалова