28%

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Spot 0043

790,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515282

Опис

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Spot е наменета за љубителите на класичните, спортски модели.

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Spot е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директно крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.
Карактеристики:

Ребрести, растеглив, овален јака;
Натпис на печат-GIVOVA.

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Spot - направете разумна набавка.

Во нашата палета ќе најдете повеќе модели на машки маици со едноставен дизајн!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515282
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Сиво