Машка маичка GIVOVA T-Shirt Spot 0003

MKD 1.100,00 (Намалување од 28%)
MKD 790,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515280
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Бело