Машка маичка GIVOVA Polo Summer 0003

MKD 1.580,00 (Намалување од 37%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505010
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Бело