Машка маичка GIVOVA Polo Summer 0013

990,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511788

Опис

Машката маичка GIVOVA Polo Summer е погодна за сечие динамично секојдневие. Неговиот монохроматски дизајн го олеснува комбинирањето со различни бои на облека и чевли.

Машката маичка GIVOVA Polo Summer е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директен крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.
Карактеристики:

Ребреста поло јака со копче;
Везен натпис-GIVOVA на десната страна на градите;
Тенка, еластична, ребреста лента на крајот од ракавите.

Машка маичка GIVOVA Polo Summer - удобност значи слобода.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511788
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Зелен, Зелена

Препорачани производи