37%

Машка маичка GIVOVA Polo Summer 0006

990,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515236

Опис

Машката маичка GIVOVA Polo Summer е погодна за сечие динамично секојдневие. Неговиот монохроматски дизајн го олеснува комбинирањето со различни бои на облека и чевли.

Машката маичка GIVOVA Polo Summer е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директен крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.
Карактеристики:

Ребреста поло јака со копче;
Везен натпис-GIVOVA на десната страна на градите;
Тенка, еластична, ребреста лента на крајот од ракавите.

Машка маичка GIVOVA Polo Summer - удобност значи слобода.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515236
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Циклама

Препорачани производи