Машка маичка ZEUS T-shirt Plinio Bianco/Blu

MKD 1.300,00 (Намалување од 31%)
MKD 890,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 506380
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Бело