31%

Машка маичка ZEUS T-shirt Plinio Rosso/Bianco

890,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506384

Опис

Машката маичка ZEUS T-Shirt Plinio е еден од основните модели на маици на италијанскиот бренд. Моделот се одликува со спортски и елегантен стил.

Машката маичка ZEUS T-Shirt Plinio е изработена од 100% памук, што гарантира удобност и беспрекорна удобност. Природните материјали, како што е памукот, лесно се пеглаат, ги задржуваат боите долго време и се многу впивачки.
Карактеристики:

Отпечаток на логото на ZEUS на десната страна на градите и грбот;
V-вратот;
Стандардно, директно сечење;
100% памук - 160/170 g;

Машка маичка ZEUS T-shirt Plinio - изберете го квалитетот.

Ве очекуваат универзални модели на машки маици во повеќе бои и големини по супер цена!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506384
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Црвено