Машка спортска термална маичка GIVOVA Running Corpus 2 0002

MKD 1.680,00 (Намалување од 41%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504797
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Сино