Машка спортска термална маичка GIVOVA Running Corpus 2 0019

990,00 ден. 1.680,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514497

Опис

Машката маичка GIVOVA Running Corpus 2 е стандарден и многу издржлив модел на маичка, погоден за чести и долги тренинзи.

Машката маичка GIVOVA Running Corpus 2 е изработена од 92% полиестер и 8% еластин, што ја прави еластична и погодна за интензивен тренинг.
Карактеристики:

 Печат-GIVOVA на градите лево
Рефлексивно лого GIVOVA на задната страна
Овално деколте

Вежбајте активно и удобно со машката маичка GIVOVA Running Corpus 2.

Не пропуштајте повеќе понуди за машка термална долна облека по одлична цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
514497
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Жолт- електричар