Машки голмански шорцеви ZEUS GK Pant 3/4 Monos

1.690,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506013

Детали

SKU
506013
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна